Certificeringen en Partners
Bij Hollander Techniek staan we voor kwaliteit. Om dit aan te tonen bezitten wij diverse certificaten op het gebied van arbo-, kwaliteit- en milieuzorg.
Kees Jansen
Adviseur installatietechniekWilt u meer weten over onze markten of expertises? Neem dan direct contact op met Kees Jansen. Kees is al 15 jaar werkzaam bij Hollander Techniek en heeft ruime ervaring in de installatietechniek. Hij denkt graag met u mee!
Relevante projecten
VDL ETG Almelo | Next-level cleanrooms
Voor VDL ETG Almelo realiseerde Hollander Techniek 6000 m² duurzame cleanrooms. Door energieterugwinning, circulair materiaalgebruik en innovatieve technieken wordt het energieverbruik sterk verminderd. Een flexibele aanpak zorgde voor een succesvol resultaat binnen de planning.
Het Concertgebouw | Onzichtbare perfectie
Het Koninklijk Concertgebouw in Amsterdam is niet alleen een monument van onschatbare culturele waarde, maar ook een gebouw dat continu vraagt om technische updates. Hollander Techniek zorgt sinds 2007 voor het onderhoud van diverse technische installaties en voert complexe moderniseringen uit.
Vitens | Modernisering van drinkwaterproductielocatie
In het hart van de Veluwse bossen, bij het waterwingebied De Dellen, ligt de drinkwaterproductielocatie van Vitens. Deze locatie levert al decennialang het zachtste drinkwater van Nederland aan huishoudens en bedrijven in de regio. Om deze essentiële voorziening ook in de toekomst veilig te stellen, werd een omvangrijk moderniseringsproject gestart.